Lajme

05 July 2018

Dua Lipa na njeh me fustanin e saj të ëndrrave, duket e mahnitshme

Këngëtarja së fundi është paraqitur para publikut fantastik francez të Parisit, ku ka shkëlqyer me performancën e saj.
Artistja ka publikuar edhe disa fot dhe video në llogarinë personale në Instagram teksa shihet e veshur me një fustan të mahnitshëm.
Bëhet fjalë për një fustan të gjatë ngjyrë nude me detajin e puplave në krahë dhe këmbë.
Ajo ka pozuar edhe pranë muzeut më të famshëm në botë të Louvret gjatë mbrëmjes së kaluar teksa i theksoheshin format seksi të trupit.

Prep 4 dress of my dreams spam but for now gnight Paris 🇫🇷❤️

Un post condiviso da DUA LIPA (@dualipa) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com