Lajme

04 May 2017

Dua Lipa ndihmon Bruno Mars

|
By
|
0 Comment
|

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka njoftuar se do të jetë mysafire e veçantë e këngëtarit të famshëm Bruno Mars në turneun e tij botëror që nis vitin e ardhshëm.
Dua do t’i ndihmojë Bruno Marsit në turneun e tij “24K Magic World Tour 2018”, i cili do të fillojë më 27 shkurt në Aucland.Krijuesja e hitit “Be The One” do të jetë mysafire speciale për turneun që do të mbahet në Zelandën e Re dhe në Australi.Këtë e ka bërë të ditur Dua në profilin e saj në Instagram.

pop pop it's show time! I'll be joining @BrunoMars on tour and I can't waitttt! ?

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com