Lajme

10 February 2018

Dua Lipa pjesë e një tjetër reklame, habit me pamjen e saj…

Dua Lipa është duke punuar në projektet e reja muzikore, të cilat do të vijnë së bashku me albumin e dytë. Por, krahas koncerteve dhe krijimtarive të reja muzikore, bukuroshja po kërkohet gjithnjë e më tepër nga brende të njohura botërore për reklamë.

Një e tillë është edhe “Patrizia Pepe”, për të cilën Dua ka realizuar një foto sesion mjaft të bukur. Ajo shihet duke marrë poza në një prej vagonëve të një treni, dhe duket tejet sensuale.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com