Lajme

29 March 2018

Dua Lipa sensuale dhe atraktive në kopertinën e revistës “GQ”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, vazhdon të mbetet qëndër e mendiave rozë. Këtë muaj, ajo ka pozuar për kopertinën e revistës “GQ”. Në rrjetin social Instagram, Dua ka publikuar kopertinën e revistës, teksa ka falënderuar bashkëpunëtorët. Ajo duket mahnitëse dhe tepër sensuale në këtë kopertinë. Numri i ri i revistës, që do të dalë në shitje nga data 5 prill, dhe do sjellë një rrëfim ekskluziv dhe përshkrim interesant të karrierës së këngëtares shqiptare.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com