Lajme

30 April 2018

Dua Lipa shfaqet e gjakosur pas dëmtimit në Formula 1

Dua Lipa ka qenë e pranishme në garat e Formula 1, por me sa duket jo çdo gjë ka shkuar siç duhet. Pas postimeve të shumta direkt nga garat, Dua ka postuar një tjetër foto ku duket se është lënduar keq te kyçi i këmbës.

Në fotot e postuara nga këngëtarja duket kyçi i këmbës i gjakosur dhe mikja e saj që ia mjekon. Dua ka veshur një palë sandale me takë, të cilat mund të kenë qenë shkaku i incidentit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com