Lajme

10 March 2018

Dua Lipa shfaqet me bikini teksa shijon rrezet e diellit australian

Eventet dhe koncertet e shumta duket se e kanë angazhuar fuqishëm Dua Lipën kohët e fundit. Së fundmi Dua është e angazhuar me koncerte në Australi dhe ka qenë vetë këngëtarja e cila ka postuar në profilin e saj në Instagramit edhe momente duke shijuar disa rreze dielli australiane.

E veshur me bikini ngjyrë mente, Dua Lipa ka nxjerrë në pah format perfekte trupore dhe mesa duket edhe pse me kaq shumë angazhime këngëtarja shqiptare di si të jetë në top-formë dhe të shkëlqejë në çdo dalje publike.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com