Lajme

14 March 2018

Dua Lipa si rezultat i problemeve shëndetësore detyrohet të anulojë koncertet me Bruno Mars

Dua Lipa ishte duke kaluar momentet më të mira të karrierës në serine e koncerteve shoqëruar nga Bruno Mars. Por Dua së fundmi ka pasur probleme shëndetësore dhe konkretisht dhimbje dhëmbi dhe për këtë arsye mjeku i ka rekomanduar që të mos performojë.

Këngëtarja ka konfirmuar se e ka të pamundur të performojë për një kohë të pacaktuar. “Shpresoj se mund të kem një rikuperim të shpejtë dhe të kthehem sa më shpejt që është e mundur”, u shpreh Dua në një video të postuar në rrjetin social Instagram.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com