Lajme

19 June 2017

Dua Lipa urim special për babain

|
By
|
0 Comment
|

Në ditën e babit këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka bërë një urim shumë të veçantë për babain e saj.Dua në Instagram ka postuar një fotografi nga fëmijëria ku shihet në krahët e babit të saj, Dukagjinit.Në këtë foto shumë të ëmbël,Dua ka lënë edhe një mbishkrim ku tregon se sa me fat është që ka prindër të mrekullueshëm.

“Urime dita e babait për mikun tim më të mirë @dukagjinlipa, të dua!..Unë Rina Lipa dhe Gjin Lipa jemi me fat që kemi prindër të mrekullueshëm. Gati për rundin e dytë të ‘Glastos’, shihemi së shpejti”, kishte shkruar Dua.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com