Lajme

28 July 2017

Dua Lipa vijon koncertet e saj,këtë herë ajo do i bashkohet grupit të famshëm Coldplay në Brazil

|
By
|
0 Comment
|

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, do t’i bashkohet brendit të famshëm britanik, Coldplay, në turneun në Amerikën Latine.Lajmin e ka konfirmuar vet Dua Lipa, që ka thënë se në nëntor do të marrë pjesë në turneun e Coldplayt dhe se është shumë e lumtur për këtë.
“Jam shumë e lumtur të njoftoj se do t’i bashkohem Coldplayit në një turne në Brazil dhe Argjentinë këtë nëntor!! Shihemi atje”, ka shkruar ajo.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com