Lajme

24 March 2018

Dua nuk i lë aspak vend imagjinatës me postimin e fundit

Dua Lipa prej disa ditësh po qëndron në kontinentin e largët të Australisë. Nga atje ajo ka sjellë disa imazhe ku shfaqet me veshje të ndryshme. Në fotografinë e fundit që ka postuar në rrjetet sociale, Dua ka lënë të gjithë pa fjalë duke u shfaqur me një veshje prej rrjete.
Këngëtarja kishte veshur të brendshme me ngjyrë të zezë, ndërsa sipër tyre pantallona dhe bluzë prej rrjete, që nuk i linte aspak vend imagjinatës.

I yelled sleepover like I would’ve yelled worldstar

Un post condiviso da DUA LIPA (@dualipa) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com