Lajme

14 July 2018

Dua ti je ? Këngëtarja ndryshon look dhe nuk njihet

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, është padyshim një ndër emrat më të suksesshëm të momentit në tregun ndërkombëtar të muzikës. Dua ka qenë shumë e angazhuar me turin e saj të koncerteve këtë muaj, por gjithsesi ajo ka arritur të gjejë pak kohë për të pushuar.

 

Përmes rrjetit social Instagram, këngëtarja  ka treguar se është kthyer në Londër pranë miqve dhe familjarëve të saj. Në imazhet e fundit të publikuara në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Dua shfaqet edhe me një ndryshim të ri në pamje.

🕊🕊🕊

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

 

Ajo shfaqet me flokë të kuqe në fotografitë e fundit dhe ky ndryshim i saj ka habitur vërtet fansat sepse nuk janë mësuar ta shohin këngëtaren me një ngjyrë të tillë.

Bunny & Valentina Vicious at Lovebox today

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com