Lajme

05 April 2018

Dua tregon vështirësitë e të pasurit një formë fizike perfekte

Superylli shqiptar, Dua Lipa, ka treguar edhe se kujdesi për format trupore mund të ketë pasoja.

Dhe, gjatë punës së saj në palestër, Dua është ballafaquar edhe me vështirësi.
Ajo gjatë stërvitjes së fundit ka lënduar duart e saj dhe këtë e ka reflektuar edhe në rrjetin social Instastory.

Dëmtimi megjithatë nuk e ka ndalur artisten nga punët e saj të përditshme.
Ajo ka përfunduar edhe provat e fundit para fillimit të turneut në mbarë botën.

Dua Lipa pati një vit shumë të suksesshëm me shumë hite. Ajo fitoi në mënyrë historike dy çmime Grammy në ceremoninë e famshme të ndarjes së çmimeve.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com