Lajme

19 April 2018

Duhet edhe një muaj që djali i Majk të festojë 1-vjetorin e lindjes por ai “belbëzon” fjalën baba

Gati një vit më parë këngëtari Majk u bë baba për herë të parë. Kanë kaluar 11 muaj që nga ajo ditë dhe djali i reperit tashmë ka filluar të belbëzojë fjalët e para.
Në një video që ka publikuar në rrjetet sociale ish-e dashura e tij Majlinda Zeka, duket se Roani i vogël mundohet të shqiptojë fjalën “baba”. Unë do të jem një vjeç për një muaj”-ka shkruar Majlinda bashkangjitur fotos së djalit të saj.

?. #11monthsold

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

Im going to be one in a month? #11monthsold

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com