Lajme

11 June 2018

Dukej tepër entuziaste dhe e lumtur por papritur Morena Taraku përfundon në spital

Ndërkohë që u shfaq më e lumtur se kurrë në krahët e të dashurit miliarder dhe tepër entuziaste për suksesin e këngës së saj të re, por Morena i ka habitur të gjithë fansat me një foto të postuar në Instastory. Morena në foton e publikuar shihet duke marrë serum. Ende nuk është bërë e ditur arsyeja se përse ka përfunduar në spital Morena, por fansat janë shprehur të shqetësuar për gjendjen e saj shëndetsore.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com