Lajme

13 July 2018

Dy ish banorët e reality show-t në një romancë, publikojnë foto intime në rrjete sociale

Dy ish konkurentët e njohur të “Big Brother 8”, të cilët u lidhën pak kohë pas daljes nga shtëpia, Tea Zhuli dhe Kristi Beçka, vijnë shpesh në qendër të vëmendjes së portaleve, megjithëse realityshow ka përfunduar prej kohësh.
Çifti ka nisur bashkëjetesën dhe publikojnë shpesh foto me njëri-tjetrin në profilet e tyre në Instagram. Pak më parë, Tea ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve kur ka publikuar një foto mjaft intime të çiftit.
Ata shfaqen të zhveshur e të shtrirë në shtrat duke u përqafuar, teksa Kristi qëndron i mbështetur mbi Tean.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com