Lajme

19 June 2018

E dashura e Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez sërish shtatzënë?

Teksa për futbollistin e kombëtares portugeze po flitet vazhdimisht për golin kundër Spanjës në Botërorin e Rusi 2018, edhe paraqitja e së dashurës së tij, Georgina Rodriguez nuk ka kaluar pa u vënë re në “Gran Canaria Swimwear Fashion Week”.

Ajo habiti me pamjen e saj sespe u pa me barkun e rrumbullakosur vetëm shtatë muaj nga lindja e Alana Martina.

Me një bluzë të zezë dhe fund fosforeshent Georgina ngriti dyshime dhe bëhet lajm nëpër mediat rozë. Të jetë vallë sërish shtatzënë Rodriguez? Kjo mbetet për tu parë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com