Lajme

12 August 2017

E dashura e Robert Pattinson fotografohet duke treguar afrimitet me një model

||
0 Comment
|

Muajin e kaluar Robert Pattinson u shpreh se ishte thuajse i fejuar me të dashurën e tij prej 3 vitesh, FKA Twigs.

Por Twigs, emri i vërtetë Tahliah Debrett Barnett, është fotografuar me një model, në Ibiza, ditën e mërkurë.

Këto fotogafi të këngëtares nisën të qarkullonin menjëherë pas disa fotove ku Robert u fotografua në një darkë romantike me Katy Perry.

E mesa duket ende nuk dihet se cila është e vërteta e lidhjes së Robert Pattinson dhe Twigs.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com