Lajme

14 September 2018

E dashura e Stresit krenare për vjehrrin e saj, ja çfarë ka bërë ajo

Babai i Stresit, Sali Lusha është një personazh, jo pak i njohur për publikun shqiptar. Ai ka qenë truprojë e ish-kryeministrit Sali Berisha, si dhe është përfshirë në lëvizje të ndryshe të organizuara nga Partia Demokratike.
Madje ditën e sotme ai ka dhënë edhe një intervistë në lidhje me një grusht shteti të organizuar 20 vjet më parë.
Mirëpo për çudinë e të gjithëve nusja e djalit të tij, Kejsi e ka fiksuar një moment të intervistës së vjehrrit të saj dhe e ka publikuar në Instastory.
“Krenaria jonë”, shkruan Kejsi krahas fotos ku shfaqet babai i Stresi.
Një veprim që i ka surpizuar të gjithë dhe na ka treguar në të njëjtën kohë marrëdhënien e veçantë që ajo ndan me vjehrrin e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com