Lajme

31 March 2017

E ëmbël dhe provokuese si Emily

Këtë të enjte, Emily Ratajkoëski tregoi që gjithmonë ka ditur të tërheqë vëmendje dhe të provokojë. Ajo ka postuar një foto të shkëputur nga seti i shkurtit të 2016 për revistën LOVE ku shfaqet me një paruke rozë dhe me një bluze aq të shkurtër sa i duhet të mbulojë gjoksin e saj me duar. Look-u i modeles për këtë revistë ka treguar një vajzë sa të ëmbël aq edhe provokuese. Juve si ju duket?

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com