Lajme

24 April 2018

E gjithë vëmendja…. tek të pasmet e Kylie Jenner

Motrat e famshme Kardashian/Jenner kanë vazhduar të jenë në qendër të vëmendjes përmes fotove të publikuara në rrjetet sociale. Disa prej tyre kanë realizuar sete të ndryshime fotografike për produktet e kompanive të cilat i reklamojnë, ndërsa të tjerat kanë preferuar të pozojnë për dëshirën e tyre.

Së fundmi, edhe Kendall Jenner ka qëndruar në Coachella ku ka pozuar me bikini duke vënë në pah format e saja trupore. Në imazhet e publikuara, Kendall ka fotografuar pjesën e pasme të trupit të saj dhe kuptohet se fotoja ka marrë shumë pëlqime për më pak se 24 orë.

keeping my feelings low key

Un post condiviso da Kendall (@kendalljenner) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com