Lajme

16 February 2019

E “hëngri” edhe Shpati!

Shpat Kasapi nuk është më single dhe këtë e tha vetë këngëtari, publikisht me gojën e tij.

Shpati, i cili që në fillimet e tij ka tërhequr vëmendjen për look-un dhe lëvizjet e tij ekstravagante, hera herës i komentuar si gay, por nga ana tjetër edhe shumë i preferuar nga femrat është në një lidhje tashmë dhe gati t’i jap fund beqarisë.

I ftuar tek “Mirage”, Shpati u shpreh konkretisht kështu: “Shpati është në një lidhje që do ta zyrtarizojë shumë shpejt. Është koha se bëra 33 vjeç. Do të ketë fejesë. Ajo është në Kosovë, unë jam në Shkup, po kontaktojmë, falë zotit kemi Whatsapp-in’”, ka thënë këngëtari.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com