Lajme

22 May 2019

E keni parë ndonjëherë Rita Orën brune?

Rita Ora nuk eksperimenton shumë me look-un e saj. I mbetet fanatike ngjyrës dhe modelit të saj të preferuar.

Së fundmmi këngëtarja, si rrallëherë ka provuar të ndryshojë look-un.

Këngëtarja shqiptare ka performuar një nga këngët e saj më të famshme, “Body on me” që është një bashkëpunim me Chris Brown.

Ky i fundit nuk ishte pranë saj, e megjithatë Rita ia ka dalë të ngrejë publikun në këmbë me performancën e saj të mahnitshme.

Këngëtarja dhuroi show në skenë dhe i befasoi fansat kur u shfaq me flokë të zinj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com