Lajme

04 January 2019

E pyesin nëse është fejuar ,Tayna ironizon me përgjigjen ”Kam dhe dy fëmijë”

Viti 2018 për Tayna-n ka qënë padyshim viti i saj.

Ajo vazhdon të jetë një ndër personazhet më të ndjekur të showbizzit në rrjete sociale ku shpesh ndan nga përditshmëria e saj momente të ndryshme.

Së fundmi ajo i dha mundësinë fansave të shprehin mendimin e tyre duke i kthyer dhe përgjigje sigurisht.

Një ndër pytjet  ishte nëse ajo është e fejuar apo jo dhe ajo që ra në sy iste pikërisht përgjigjja ironike e Tayna-s

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com