Lajme

15 March 2017

E vërteta e mungesës në dasmën e Fjorit,flet Rozana Radi

|
By
|
0 Comment
|

Ndër të tjera Rozi Radi e ftuar në Hangover shpjegoi dhe situatën e shumëpërfolur në portale mbi dasmën e mikeshës dhe kolegës së saj Fjori Dardha. Duke I siguruar njerëzit se nuk ka asgjë të pazakontë ajo tha: “Unë para se Fjori të linte datën e dasmës në atë datë kisha një koncert të rëndësishëm në Sarandë. Nuk mund ta lija koncertin për arsye se unë I kisha marrë lekët dhe çdo gjë tjetër”. Gjithashtu ajo theksoi se ajo dhe motra e saj kanë hyrje – dalje familjare me bashkëshortin e Fjorit,me pak fjalë nuk kishte keqkuptime dhe hatërmbetje për mungesën e saj në dasëm. Shikoni videon më poshtë:

|

Leave a Reply