Lajme

14 February 2018

Ed Sheeran bën ëndrrën realitet, ftohet të performojë në dasmën e princit Harry

Ed Sheeran ka treguar vazhdimisht interes për të performuar në dasmën e princit Harry dhe Meghan Markle. Dhe duket se 26-vjeçari do e bëjë endrrën realitet. Sipas “US Weekly”,këngëtari është kontaktuar nga princi Harry për të marrë pjesë në dasmën e programuar për në maj. Ky duket të jetë një lajm shumë i mirë për Ed sepse prej kohësh ai po e priste diçka të tillë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com