Lajme

10 May 2018

Edhe pse ka kaluar pak kohë nga sjellja në jetë e vajzës së saj Khloe, Zajmina Vasjari i’u rikthehet formave trupore

Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj Khloe vetëm pak muaj më parë. Por ajo ka arritur që brenda një kohe shumë të shkurtër t”i rikthehet formave të saj perfekte trupore. Së fundmi përmes rrjetit social Instagram ajo ka postuar një foto me bikini pranë një pishine ku shfaqet mjaft sensuale. Aktualisht Zaimina ndodhet në Turqi dhe ka ndarë me ndjekësit foto me pamje mahnitëse nga ai vend.

#meditarraneanvibes 🇹🇷

Un post condiviso da Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com