Lajme

07 November 2018

Edhe pse vitet kalojnë, Madonna vazhdon të habisë me pamjen e saj

Madonna konsiderohet gjithmonë si këngëtarja që gjithmonë sjell tendenca dhe stil të ri në veshje. Edhe këtë here ajo nuk ka zhgënjyer fansat teksa u shfaq tepër vezulluese me pamjen e saj.

Ylli i pop-it festoi daljen e koleksionit të ri të përbashkët mes dy markave të njohura “Moschino” dhe “H & M”. Madonna për këtë rast kishte zgjedhur një bluzë të zezë nga koleksioni e kombinuar me detaje të një zinxhiri gold në pjesën e përparme.

Nuk mungonin unazat e  floririt dhe disa syze të tejdukshme që i shkonin pa masë me makijazhin natyral. Habiti edhe fytyra e saj, e cila  dukej më e freskët dhe pa pikë rrudhe.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com