Lajme

19 February 2018

Edlir Begolli dhe Fatima Ymeri të ftuar në Dasara Radio Show

Edlir Begolli dhe Fatime Ymeri kanë qenë të ftuarit e radhës në “DaSara Radio Show” ku kanë folur ndër të tjera edhe për një nga lajmet që pati shumë vëmendje mediatike.

Bëhet fjalë për shkëputjen e bashkëpunimit artistik mes Edlirit dhe Genës.

Dyshja kanë sjellë sëbashku këngë që janë kthyer në hite.

Për të mësuar më shumë rreth ndarjes dhe polemikave pas saj, ndiqni videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com