Lajme

24 March 2019

Edona Llalloshi hap dyert e shtëpisë

Edona Llalloshi ka 25 vite në skenën shqiptare dhe vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të preferuara të publikut. Tashmë ajo ka krijuar një karrierë të suksesshme, familje të lumtur dhe mund të themi se është e realizuar në çdo aspekt të jetës. Së fundmi në një intervistë për ‘Prive’, Edona ka rrëfyer planet për jetën dhe ka hapur dyert e shtëpisë duke zbuluar pamjet moderne brenda saj. Siç shihet nga pamjet e xhiruara, këngëtarja e ka mobiluar shtëpinë e saj me ngjyrë të bardhë dhe me tonalitete të ngjyrës kafe.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com