Lajme

02 April 2017

Egzona &Friends në Sunset Boulevard

Të ftuarit e radhës në Sunset Boulevard në MCN Radio kanë qenë Egzona&Friends. Tre artistët përpos intervistës që kanë realizuar me prezantuesen, Antoneta, edhe kanë performuar live 3 këngë. Coverat e “Bon Bon” dhe “Era” si edhe këngën e Egzona Ademit, “Posesiv”. Mos humbisni performancat e tyre dhe intervistën e plotë në videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com