Lajme

04 July 2018

Ekskluzive, rrëfehet Armando Sadiku: “Elona është femra e ëndrrave të mia”

I ftuar në emisionin “Intervista Vip” me Ajli Hoxhën në Tema TV ka qënë futbollisti i kombëtares shqiptare Armando Sadiku. Në një rrëfim ekskluziv ai ka folur rreth karrierës së tij futbollistike por edhe jetës personale. I pyetur nga prezantuesja për lidhjen e tij me të fejuarën dhe arsyen pse zgjodhi pikërisht Elonën midis shumë vajzave të tjera, futbollisti mes emocionesh tregon se cdo person e ëndërron partneren që dëshiron të ketë përkrah dhe në momentin që ajo u shfaq ai thjesht e “rrëmbeu”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com