Lajme

19 June 2019

Eksluzive! Jonida Maliqi kapet mat duke u puthur me Romeo Veshaj (video)

Disa muaj më parë, gazetari Ronaldo Sharka ishte i pari që hodhi dyshimet se Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë në një lidhje, lajm i cili më pas u fshi dhe nuk u mësua kurrë arsyeja.

Jonida dhe Romeo Veshaj nuk kanë folur kurrë në lidhje me këto aludime por sot, falë MCN Radio Albania vendosen pikat mbi “i”! Në një video të siguruar eksluzive nga MCN Radio Albania, Jonida Maliqi shihet ngjitur, trup më trup duke u puthur dhe përqafur me Romeo Veshaj, në pishina në këto ditë të nxehta.

MCN Radio Albania uron zyrtarisht çiftin për romancën, tashmë të faktuar nga MCN RADIO

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com