Lajme

16 September 2019

Eksluzive! MCN Paparazzi | Valon Shehu në momente intime me të dashurën!

Jeta personale e personave publik në vend e jo vetëm gjithmonë ka ngjallur interes tek publiku.Një etje e madhe për të mësuar atë anë të cilën personazhet e famshëm e mbajnë larg medias, shpesh sepse duan ta shijojnë larg zhurmës, here te tjera janë në një marrëdhënie kalimtare e asgjë konkrete për hapa të rendësishëm e ndonjeherë duan vëmendje nga mediat rozë.

Këtë herë kemi arritur të zbulojmë  vajzën me të cilën këngëtari nga Kosova, Valon Shehu ishte duke shijuar pushimet gjate muajit gusht në jug në vendit, konkretisht në Ksamil.

Vajza brune, me flokët e gjata të kapur bisht shihet të jetë duke kaluar  pushimet me Valonin   teksa ky i fundit i shpërndan kremin e plazhit nëpër trup.

Valon, e zbuluam fytyrën e vajzës me të cilën po frekuentohesh,tani na ngelet te zbulojmë identitetin e saj.

Ribotimi i lajmit pa cituar burimin është shkelje e te drejtave te autorit dhe ndalohet  rreptesisht , sipas dispozitave ligjore në fuqi. MCN Radio Albania

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com