Lajme

12 June 2018

Eleni Foureira nis pushimet dhe duket tejet atraktive

Eleni Fouriera, e cila është kthyer në një nga personazhet më të diskutuar ka vendosur që pas lodhjes dhe suksesit të arritur kohët e fundit me pjesëmarrjen e saj në Eurovizion. Ajo ka publikuar së fundmi disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet duke pushuar. Nga fotot e postuara ajo duket në formë perfekte dhe komentet bashkëngjitur postimit nuk ka munguar.

Give me sun 🌞

Un post condiviso da Eleni Foureira (@foureira) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com