Lajme

16 June 2018

Eleni Foureira paralajmëron koncertin në Tiranë, ja në cilën datë bëhet fjalë….

Duket se kjo verë ka rezervuar surpriza të shumta për të gjithë fansat e muzikës. Pas Rita Orës dhe Ermal Metës pritet që Tirana të ndizet edhe nga performanca e “vullkanit” Eleni Foureira.

Ka qënë vetë Eleni, e cila përmes Instagramit të saj ka bërë të ditur një fakt të tillë. Ajo ka publikuar një fotografi me datat e koncertetve të saj në Europë dhe mes tyre ishte dhe Tirana. Në datën 25 korrik, Eleni Foureira do të vijë në Tiranë për të elektrizuar të gjithë skenën.

Me performancën e saj të jashtëzakonshme në ‘Eurovision’ është e sigurt se Eleni do të dijë si ta bëjë menjëherë për vetë të gjithë publikun shqiptar.

Summer tour 2018 … stay tuned more to come… #fuegotour#foureira #fuego

Un post condiviso da Eleni Foureira (@foureira) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com