Lajme

24 September 2018

Elhaida Dani drejt tregut ndërkombëtar! Paralajmëron duetin me këngëtarin e njohur…

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elhaida Dani i ka munguar skenës muzikore shqiptare me produksionet e saj muzikore.

Por duket se gjithë kjo mungesë ka patur një arsye pasi ajo po bëhet gati për depërtim në tregun ndërkombëtar.

Elhaida po vjen me një bashkëpunim me kanadezin Nathaniel, i cili është një këngëtar i ri i talentuar dhe I njohur në Australi.

 

View this post on Instagram

 

Yayyyyy !!!! Kjo tregon qe tashme bota eshte kaq e vogel … Nga Kanadaja ne Australi krijuam një kenge qe e dua shume dhe mezi pres t’jua tregoj ! Ja nje paradhenje te ktij dueti me @itisnathaniel qe do jet publik ne tetor. ——————————————————Questo dimostra che il mondo ormai è così piccolo … Dal Canada in Australia abbiamo creato questa canzone che amo tanto e non vedo l’ora di farvela ascoltare ! ——————————————————————————- This is the proof that the world now is so small… From Canada to Australia we’ve created this song that I love so much and can’t wait for everybody to listen to! Grazie mille @tonez_polimeni For making this happen And @itisnathaniel what can I say but ‘your voice is WOW!’ 😍 @cdf_records @1and2productions Here’s a preview ! #letitgo #lascerò

A post shared by Elhaida Dani (@elhaidadani93) on

“Kjo tregon se bota është e vogël. Nga Kanada në Australi krijuam një këngë që e dua shumë dhe mezi pres t’ua tregoj. Ja një paradhënie të këtji dueti që do të publikohet në tetor”, ka shkruar Elhaida në postimin e saj në Instagram.

Ndërsa Nathaniel shkruan në postimin e tij se do vijë në një bashkëpunim me mbretëreshën e Italisë. Këngëtarja shqiptare këndon në gjuhën italiane dhe është e sigurt se kjo këngë do të rezultojë një bashkëpunim mjaft i suksesshëm.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com