Lajme

27 October 2018

Elhaida Dani publikon bashkëpunimin me këngëtarin australian Nathaniel

Para disa ditësh këngëtarja e njohur, Elhaida Dani kishte bërë të ditur se do të sillte për publikun projekte të reja muzikore. Një prej tyre është publikuar së fundmi dhe Elhaida nuk vjen vetëm por në bashkëpunim me këngëtarin australian Nathaniel, i cili është bërë i njohur për i njohur për pjesmarrjen e tij në “X Factor Australia”.


Kënga e tyre titullohet “Let it go” dhe është një baladë ku elhaida këndon kryesisht në gjuhën angleze ndërsa Nathaniel në anglisht.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com