Lajme

12 December 2017

Elhaida Dani publikon projektin “Amazing”

||
0 Comment
|

Këngëtarja shqiptare, Elhaida Dani, ka habitur të gjithë sepse ditën e djeshme ajo ka publikuar projektin “Amazing”, që është version anglisht i këngës “E ngrirë”, me të cilën ajo mori pjesë në Kënga Magjike. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vet Elhaida, kurse në ndihmë i ka dalë Darko Dimitrov.

Elhaida rrëmbeu çmimin e “Kritikës” me këngën “E ngrirë” dhe vendin e dytë në festivalin e madh të muzikës argëtuese shqiptare por pas festivalit ajo u shpreh se ndërmorri një rrezik të madh.


|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com