Lajme

12 February 2019

Elhaida Dani “Reagimi i Florit më shumë se ç’prisja si artiste!”

Në dhjetor të 2018-s, Elhaida Dani postoi një version të sajin të këngës fituese të Flori Mumajesit në “Kënga Magjike 2018”, “Plas”.

“E kam lejuar veten të këndoj atë këngë që e kam dashuruar me dëgjim të parë…atë këngë që nuk e dija që mungonte në jetën time,” shkroi asokohe këngëtarja.

Dhe sot ajo shprehet “E kam parë këtë video nuk e di sa e sa herë. Thonë që kur punon me shumë dashuri të shpërblehet dhe reagimi i Florit mbi cover-in tim në këtë video është më shumë sesa prisja si artiste,”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com