Lajme

22 September 2018

Elita Rudi dhe Gjiko i thonë PO njëri-tjetrit në ceremoninë madhështore

Ashtu sikurse ishte bërë e ditur Gjiko dhe Elita Rudi I thanë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni madhështore, mbrëmjen e djeshme.

Elita dukej si një princeshë e vërtetë, e veshur me një fustan të bardhë të fryrë dhe vello gjigande, teksa pritej tek shkallët nga bashkëshorti i saj Gjiko, i cili dukej shumë elegant me një kostum të zi.

Moderatori Labinot Gashi, ishte ai që kordinonte të ftuarit në mënyrë perfekte dhe njoftoi për fishezjarret dhe vallëzimin e shumëpritur si burrë dhe grua.

 

View this post on Instagram

 

@elita.rudi dhe @gjikotheflyboy i thone “Po” njëri- tjetrit.🎉🎉

A post shared by MCN Radio (@mcnradioalbania) on


Nëse mendoni se çifti zgjodhi një këngë romantike për të kërcyer gaboheni sepse ata kishin zgjedhur këngën e Gjikos me titull “Si Bugatti”.

 

View this post on Instagram

 

#justmarried @elita.rudi dhe @gjikotheflyboy #couplesgoals 🔥🔥

A post shared by MCN Radio (@mcnradioalbania) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com