Lajme

18 September 2019

Elton Ilirjani: Politika dhe show biz-i të mbushur me gay, Fatos Nano i preferuari im!

Sipërmarrësi i njohur shqiptar, Elton Ilirjani, ishte i ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon e si cdo herë ai ka gjithmonë dicka më shumë për të thënë.Përpos jetës personale, veshjeve e bizhuterive luksoze, ai nuk ngurroi të fliste hapur edhe për ngacmimet e shumta që i vijnë nga persona të njohur në Shqipëri, si nga showbizi ashtu edhe nga politika  por sigurisht pa nxjerrë emrat.I vetmi emër politikani që u pë rmend në emision ishta Fatos Nano, të cilin Ilirjani e kishte pikë  të dobët.

“Fatos Nano është një personazh shumë karizmatik. Fatkeqësisht nuk i ka aspak qejf meshkujt, por nëse do i kishte, unë do e kisha gjuajtur vetë i pari.”, u shpreh Eltoni.

Elton Ilirjani shtoi gjithashtu se, ka më shumë homoseksualë nga se mendojmë, në show biz, në televizion e kudo, e deri tek politikanët shqiptarë, siç edhe e lexuat më sipër, edhe pse duken mashkullorë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com