Lajme

03 February 2018

Elvana Gjata duke përgatitur këngë të re?

Prej disa ditësh po flitet shumë për koncertin privat që Elvana Gjata do të organizojë në Tiranë. Këngëtarja ka menduar që ky koncert të jetë vetëm me miqtë dhe të njohurit e saj të ngushtë për të interpretuar live këngët e saj si dhe ndonjë këngë të re.

Elvana pas largimit nga Flori, do të bashkëpunojë me dy kompozitorët e njohur Pirro Cako dhe Darko Dimitrov. Së fundmi, Darko Dimitrov ka publikuar një video ku dëgjohet një pjesë e shkurtër kënge për të cilën mendohet se është kënga e re e Elvanës nga vetë mbishkrimi që ka shoqëruar videon.

My bro @pirrocako @darkodimitrov working on new songs for one great artist ??

Un post condiviso da Darko Dimitrov (@darkodimitrov) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com