Lajme

08 March 2018

Elvana Gjata ka edhe diçka tjetër për fansat e saj…

Këngëtarja Elvana Gjata vetëm pak ditë më parë publikoi albumin e saj më të ri të titulluar ‘3’, produksionet muzikore të së cilës fituan menjëherë pëlqimin e publikut. Ajo rrallëherë zbulon detaje nga projektet e ndryshme që realizon duke na lënë gjithmonë të hamendësojmë dhe të presim por së fundmi Elvana ka zbuluar një detaj të ri.

Këngëtarja ka zbuluar nëpërmjet dy fotove të postuara në rrjetin social Instagram se është duke realizuar një set të ri fotografik. Në ndihmë i ka ardhur edhe stilisti Valdrin Sahiti i cili prej vitesh është kujdesur për look-un e saj.

Walking on to set this morning like☀️. @valdrinsahitiofficial

Un post condiviso da Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com