Lajme

03 July 2018

Elvana Gjata, Ledri Vula dhe John Shahu sjellin “Mike”

Elvana Gjata dhe Ledri Vula ka sjell këngën më të re në bashkëpunim edhe me artistin e ri me zë shumë të ngrohtë, John Shahu.
Producente e këngës është Adea Kelmendi ndërsa me regjinë e klipit është marrë Besian Durmishi.

Tekstin e kanë shkruar vetë artistët ndërsa videon e realizoi Supercut Studio. Një video interesante e xhiruar në Itali.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com