Lajme

07 August 2017

Elvana Gjata mahnitëse si gjithmonë, pozon e veshura e gjitha me lejla

Diva e muzikës shqiptare Elvana Gjata na surprizon dhe mahnit me pamjen e saj, gjithmonë të kuruar.

Dhe këtë herë ajo është shfaqur e gjitha e veshur me lejla, ngjyrën e saj të preferuar.

30-vjeçarja, e cila ka pak muaj që ka publikuar hitin e saj ndërkombëtar në bashkëpunim me David Guttea, ka publikuar fotot e relalizuara në Los Angeles në faqet e saj në Instagram dhe Facebook.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com