Lajme

12 March 2018

Elvana Gjata na zbulon detaje nga klipi i ri

Elvana prej pak kohësh ndodhet në Tiranë ku si duket do të realizojë edhe klipin e saj më të ri.
Së fundmi ishte në Prishtinë dhe prej andej na zbulon edhe njërën ndër paraqitjet që do të ketë në klipin e ri. Ngjason me një stil retro duke na lënë të kuptojmë se e kësaj rryme do të jetë edhe kënga. Por për më shumë na mbetet të presim publikimin e këtij projekti të ri, që me shumë gjasa nuk do të vonojë.

Sot ne Prishtine ?

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com