Lajme

12 February 2018

Elvana Gjata rrëmben vëmendjen dhe zemrën e fansave me këngët e albumit “3”

Pas koncertit recital dhe dokumentarit, Elvana Gjata dëshmoi edhe njëherë se është një artiste e kompletuar.

Komentet pozitive dhe përkrahja e familjarëve, kolegëve e fansave është e pashmangshme.

Ata me padurim kanë pritur dhe publikimin në Yotube të këngëve të saj pjesë e albumit të fundit ‘3’ numër ky që këngëtaren e lidhë me shumë gjëra fati.

‘Gjërat kanë ndryshuar’, ‘Festojmë’, “Më fal”, “Xheloz”, “Veç një pike”, Ti shqipëri më jep nder” janë disa prej projekteve muzikore që sapo janë lansuar në kanalin zyrtar në Youtube, pjesë e albumit të saj “3”.

“Xheloz” @pirrocako @darkodimitrov @olencesari

Un post condiviso da Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) in data:

Ndonjehere fjalet jane asgje krahasuar me ate cfare shpirti perjeton.. Dua ta filloj me nje falenderim te madh per te gjithe ju qe me mbushni zemren me perkrahjen tuaj! Jam perpjekur qe ne keto kenge, secili prej jush te gjej pak nga vetja e tij dhe shpirti me gezon qe i ndjeni keto melodi e tekste njesoj si une.. Mini albumi EP “3” eshte nje pune e gjate prej gati 1 viti dhe eshte prova e vertete se une kurre nuk kam harruar se nga vij dhe muziken me te cilen jam rritur .. Jam me fat qe po bej ate qe une dua me shume ne jete…te kendoj. Mirenjohje pafund per te gjithe ju qe me keni perkrahur dhe mirenjohje pafund per ty Pirro Cako dhe ty Darko Dimitrov qe i dhate jete ketij projekti.Thank you Darko! “Xheloz” @pirrocako @darkodimitrov

Un post condiviso da Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) in data:

“Me fal” @pirrocako @darkodimitrov

Un post condiviso da Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) in data:

“ME FAL” @pirrocako @darkodimitrov

Un post condiviso da Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) in data:

“VEC NJE PIKE” @pirrocako @darkodimitrov

Un post condiviso da Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) in data:

“Gjërat kanë ndryshuar” 3EP. Out now on YouTube. Link në BIO. #3epbyelvanagjata

Un post condiviso da Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) in data:

“Vec nje pike”

Un post condiviso da Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com