Lajme

09 February 2018

Elvana Gjata shfaqet “e mistershme” në sesionin fotografik të realizuar

Këngëtarja Elvana Gjata pas koncertit recital të realizuar në ditëlindjen e saj ka realizuar edhe një fotosesion fotografik.

Fotot Elvana i ka publikuar në rrjetin e saj social Instagram dhe duhet ta pranojmë që duket atraktive dhe joshëse në të njëjtën kohë.

Me këtë fotosesion Elvana ndoshta është duke paralajmëruar diçka të re.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com