Lajme

10 February 2018

Elvana Gjata “thyen” heshtjen, publikon sot këngën e re

Elvana Gjata pas recitalit të saj muzikor ashtu sikur kishte paralajmëruar do publikojë projektin e saj më të ri muzikor. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram ajo ka bërë të ditur se kënga do publikohet ditën e sotme në orën 20:05. Kënga mban titullin “3” dhe Elvana nuk ka zbuluar asnjë detaj lidhur me produksionin e ri duke e lënë gjithçka një “mister”.

“3” Neser 20:05 Exclusive @topchannelalbania

Un post condiviso da Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com