Lajme

09 March 2018

Elvana Gjata urim dhe foto artistike për ditën e 8 Marsit

Këngëtarja Elvana Gjata ka gjetur një mënyrë të veçantë për të uruar 8 Marsin. Ajo ka publikuar disa foto të reja artistike për të dhënë një mesazh në ditën e gruas.

“Një tribut, vlerësim, mirënjohje dhe respekt për të gjitha gratë e fuqishme të cilat më shtynë drejt ëndrrës time të fëmijërisë për t’u bërë një prej tyre,” ka shkruar Elvana bashkëngjitur fotos së postuar në rrjetin social Instagram.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com